Spoločná

Sme tu, aby sme vám zabezpečili kompletnú podporu počas celého procesu a aby ste mali istotu, že Vaša kúpa, prenájom alebo predaj nehnuteľnosti prebieha hladko a spoľahlivo.


Náš tím spoločným úsilím a nasadením vytvára optimálne prostredie pre poskytovanie našich služieb. Dôslednosť, zodpovednosť a spoľahlivosť sú základom našej filozofie. Naša vášeň a oddanosť k nehnuteľnostiam nám pomáhajú rozvíjať a zdokonaľovať sa každým dňom. Sme pripravení vám pomôcť s každou požiadavkou v oblasti nehnuteľností.

Sme pripravení vám pomôcť s každou požiadavkou v oblasti nehnuteľností.

Moderný prístup

Využívame najnovšie technológie a nástroje, ako sú kvalitné fotografie, videá, zábery s dronom a vizualizácie, aby sme vám priblížili a odprezentovali nehnuteľnosť čo najkonkrétnejšie.


Sme aktívni na sociálnych sieťach ako je Instagram a Facebook, kde pravidelne zdieľame naše ponuky a oslovujeme záujemcov. Okrem toho máme širokú reklamnú kampaň na rôznych realitných portáloch.


Investujeme nemalé finančné prostriedky do reklamy, aby sme zvýšili viditeľnosť našich nehnuteľností.

Naše silné stránky

S individuálnym prístupom ku každému klientovi sa zameriavame na jeho jedinečné potreby a záujmy v rámci realitného trhu, či už ide o kúpu, prenájom alebo predaj nehnuteľností.


S našimi bohatými skúsenosťami sme už obslúžili stovky spokojných klientov, ktorí sa ku nám radi vracajú a odporúčajú nás na základe našej kvalitnej práce. Našou silnou stránkou je empatia, zodpovednosť, vytrvalosť a spoľahlivosť.


Naša reputácia a rast sú založené na referenciách a kvalitnej práci, čo nám prináša stále nových klientov.ReferencieSlužbyMakléri

Pozrite si región, v ktorom pôsobíme.Púchov

LUHOVA reality

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

LUHOVA reality je realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami a vášňou pre realitný trh.

Naša kancelária je známa pre svoje kvalitné služby a moderný prístup k prezentácii nehnuteľností. Sme pripravení vám pomôcť s každým aspektom spojeným s predajom, prenájmom, kúpou a financovaním nehnuteľností, ako aj s poskytovaním právneho poradenstva a marketingových služieb.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.